Kommunestyre- og fylkestingsvalget 2019

Valgresultater 2019:

Gå til Valgresultat

Kontaktpersoner i Tynset kommune  
Send e-post til Ordfører Merete Myhre Moen tlf. 906 11 252
Send e-post til Tone Bergfall tlf. 62 48 50 00

 

 

Valgstyret

 

Navn/parti/telefon/e-post
Merete Myhre Moen - Ordfører SP - Tlf.: 906 11 252
Send e-post til merete.myhre.moen@tynset.kommune.no
Hagen, Tone - varaordfører AP - Tlf.: 402 88 515
Send e-post til tone.hagen@tynset.kommune.no
Tronsmoen, Stein - SP - Tlf.: 911 83 680 
Send e-post til stein.tronsmoen@tynset.kommune.no
Hansæl, Per Hermann - SP - Tlf.: 918 68 945
Send e-post til Per.Hermann.Kohn.Hansal@tynset.kommune.no
Hylen, Terje - H - Tlf.: 909 79 301
Send e-post til terje.hylen@tynset.kommune.no
Wang, Margit - SV - Tlf.: 959 73 247
Send e-post til margit.wang@tynset.kommune.no
Moen, Berit Nordseth - uavhengig - Tlf.: 992 20 405
Send e-post til berit.nordseth.moen@tynset.kommune.no