Kommunestyre- og fylkestingsvalget 2019

Valgresultater 2019:

Valgresultat

Kontaktpersoner i Tynset kommune  
Ordfører Merete Myhre Moen tlf. 62 48 50 12/906 11 252
Tone Bergfall tlf. 62 48 50 29/400 64 115
Morten B. Often tlf. 62 48 50 14/920 63 308
Anita Nygård Øien tlf. 62 48 50 23/901 43 995

 

 

Valgstyret

 

Navn Tittel Mobil E-post
Navn/parti/telefon/e-post
Merete Myhre Moen - Ordfører SP - Tlf.: 906 11 252
Last ned liste til merete.myhre.moen@tynset.kommune.no
Moen, Merete
Myhre
ordfører
SP
906 11 252  
Hagen,
Tone

varaordfører
AP

402 88 515 Last ned e-post til tone.hagen@tynset.kommune.no
Tronsmoen,
Stein
SP 911 83 680 Last ned e-post til stein.tronsmoen@tynset.kommune.no
Hansæl, Per
Hermann K
SP 918 68 945 Last ned e-post til Per.Hermann.Kohn.Hansal@tynset.kommune.no
Hylen,
Terje
H 909 79 301 Last ned e-post til terje.hylen@tynset.kommune.no
Wang,
Margit
SV 959 73 247 Last ned e-post til margit.wang@tynset.kommune.no
Moen, Berit
Nordseth
uavhengig 992 20 405 Last ned e-post til berit.nordseth.moen@tynset.kommune.no

 

Aktuelle linker